Motywacje

Dojrzałem do rozpoczęcia pisania i publikacji własnych materiałów. Skłoniło mnie do tego poczucie, że coś mi umyka, że przez lata pracy w marketingu, mimo kumulacji wiedzy, jednak są historie i przemyślenia oraz sytuacje, które są wartościowe lecz nigdy nie uwiecznione. W tym właśnie miejscu spodziewam się umieszczać treści, które będą przesiąknięte wiedzą i doświadczeniem zarówno moim, jak i fachowców spotykanych w środowisku.

online intelligence digital marketing dajmio consulting doradztwoMam też dla Was propozycję, jeżeli jesteście zainteresowani moim udziałem w pracach nad projektem, lub chcielibyście abym uczestniczył w spotkaniu strategicznym, budowie prezentacji, wystąpieniu publicznym, prowadzeniu konferencji czy szkoleniu lub chcielibyście usprawnić działania online, digital czy po prostu ulepszyć swoją stronę internetową, ZAPRASZAM do współpracy. W prawej kolumnie możesz wykupić kilka lub więcej godzin, podczas których przeprowadzę analizę, konsultacje, badania i doradzę.

Skontaktuj się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób, każdy wymieniony po prawej stronie blogu profil social media kieruje do mnie lub po prostu zadzwoń na 517 432 664. Zapraszam też na stronę mojej działalności gospodarczej Dajmio Marketing.
[subscribe2]

Comments are closed.