Marketing rekomendacji

Ostatnio spotkałem się z sytuacją, w której okazało się, że moi najbliżsi znajomi nie za bardzo orientują się co robię zawodowo. Jest to z jednej strony pozytywne echo faktu, że staram się Was tym nie zanudzać i rozgraniczać sprawy prywatne od zawodowych a z drugiej kompletne fiasko ponieważ zajmuję się ‪#‎marketing‬ -iem (moje konto biznesowe na FB Konrad Mroczek zapraszam).

Jest wiele aspektów tego co robię w ramach marketingu a Wasza rekomendacja jest dla mnie najważniejsza, dlatego też będę teraz regularnie, mniej więcej raz na dwa tygodnie wrzucał krótkie info z obszaru, którym się zajmuję. Przede wszystkim zapraszam na moją nowo zbudowaną stronę www dajmiomarketing.com. W ramach nowej strony znajdziecie zakładkę „Social Media dla firm„. Treść tej konkretnej zakładki powstała z inspiracji doświadczeniami, z których wynika, że mimo istnienia ‪#‎socialmedia‬ już od wielu lat,

  • bardzo duża grupa ludzi nie używa ich,
  • używa niezgodnie z ich przeznaczeniem,
  • nie wie jak ich używać
  • lub jest całkowicie wrogo nastawiona do tej platformy komunikacji.

Proponuję zatem 3h kurs dla firm, w którym wskazuję na niezaprzeczalne korzyści jakie może odnieść przedsiębiorstwo jeśli jego pracownicy przyłączą się do społeczności budującej wizerunek marki w prosty i niewymuszony sposób. Jeżeli tylko możecie, będę niezwykle wdzięczny za polecenie mojego kursu w Waszych miejscach pracy.

Chętnie zbadamy otoczenie marketingowe Waszego przedsięwzięcia (marketing 360) i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zwiększenia ROI. (user experience). Zapoznaj się z naszą filozofią działania.  Podobne zagadnienia marketingowe a także wiele narzędzi do ich realizacji znajdziesz na dajmiomarketing.com. Z góry dziekujemy za okazane zaufanie, z naszej strony deklarujemy daleko posuniętą dyskrecję działań.

#Marketingrekomendacji #recomendation #marketing #storytelling #userexperience #consulting #UX #biznes #consulting

Powołując się na ten artykuł otrzymujesz jedną godzinę konsultacji gratis, zadzwoń do mnie pod numer +48 517432664.

Comments are closed.